Tastatura

ragecomic

SUNA LA POLITIE

downloadPS: Multi zic ca cei care fac observatii lui Iulian sunt rai. Va inselati. De ce? Simplu. Nici o prima postare nu e perfecta iar atunci nu aveam de ce sa-l nedreptatim. I-au spus toti frumos prin comentarii unde se fac Rage Comic-urile dar el TOT a continuat sa le faca in Paint! Asa ca virgula cum suntem noi rai?

Calculatorul

index2

temeleeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

138454

Derp ghinionistul

ragecomic123123123123123

error: Content is protected !!