Mașina.
May 2, 2013
Primul meu rage-comic,nu am să mă apuc să rog să ajungă la aprobate,dar m-aș bucura dacă ar apărea.Sper să vă placă rage comic-urile mele !
P.S: Admin, dacă te deranjează textul șterge-l dar lasă rage comic-ul. 🙂
Casa
May 2, 2013
Scuzati greselile
May 2, 2013
“Poezia poporala” nu populara
May 2, 2013

Sincer sa fiu…
May 2, 2013


