Mașina.

ragecomic9342Primul meu rage-comic,nu am să mă apuc să rog să ajungă la aprobate,dar m-aș bucura dacă ar apărea.Sper să vă placă rage comic-urile mele !

P.S: Admin, dacă te deranjează textul șterge-l dar lasă rage comic-ul. 🙂

 

Casa

MemeCenter_1367351211231_328

Scuzati greselile

default

“Poezia poporala” nu populara

ragecomic

Sincer sa fiu…

ragecomic82

error: Content is protected !!