Category: Neaprobate

patru frati stau intr-o buda

0-1

Continue Reading

slenderman

+1-1

Continue Reading

Inteligentii……….

+5-1

Continue Reading

Hitler….o_o

+1-1

Continue Reading

Cam exagerez puțin (uitați-vă în descriere)

+2-3 Fac asemănare între Bieber și Hitler nu pentru că ar face amândoi rău (Bieber nu e un om rău – doar muzica nu îi iese, scuze pentru fane și Gogoloala), dar acum 70 de ani lumea îl ura pe Hitler, acum lumea îl urăște pe Bieber, asta e singura asemănare… să nu vă închipuiți […]

Continue Reading
error: Content is protected !!