Category: Neaprobate
Hello!
February 12, 2013
+3-4 Hi! Sunt Kilari si sunt noua pe aici…Am nevoie de AJUTOR.Nu stiu cum sa pun imagini cu meme-uri.Pot sa pun numai pozele mele.Deci va rog ajutati-ma!!
La servici :))))
February 12, 2013
+10
Slam….
February 12, 2013
+1-2 CUM MA SIMT:
De ce admin?
February 12, 2013
+2-1 De ce admin , de ce? AM SA -TI PUN O INTREBARE. PS : MACAR RAGE -UL ASTA SA -L PUI LA APROBATE.
Masina de 500cp
February 12, 2013
+10