Category: Neaprobate

Hello!

+3-4 Hi! Sunt Kilari si sunt noua pe aici…Am nevoie de AJUTOR.Nu stiu cum sa pun imagini cu meme-uri.Pot sa pun numai pozele mele.Deci va rog ajutati-ma!!

Continue Reading

La servici :))))

+10

Continue Reading

Slam….

+1-2 CUM MA SIMT:  

Continue Reading

De ce admin?

+2-1 De ce admin , de ce? AM SA -TI PUN O INTREBARE. PS : MACAR RAGE -UL ASTA SA -L PUI LA APROBATE.

Continue Reading

Masina de 500cp

+10

Continue Reading
error: Content is protected !!